ghazi
20 بهمن 1401 - 11:09

زانیولو رسماً به گالاتاسرای پیوست/ بازی دوستانه رُم و گالا به نفع زلزله‌زدگان ترکیه

باشگاه رم ایتالیا به طور رسمی خبر از نهایی شدن انتقال هافبک ایتالیایی خود به جمع شیرهای استانبول داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رُم به طور رسمی اعلام کرد نیکولو زانیولو با قراردادی قطعی به گالاتاسرای ملحق شده است. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا نیز با تأیید این خبر اعلام کرد این هافبک ایتالیایی با قراردادی چهار و نیم ساله به جمع شیرهای استانبول ملحق شده است.

طبق ادعای رومانو، باشگاه رُم بابت فروش این بازیکن 16.5 میلیون یورو نصیبش شد و 13 میلیون یورو هم مجموع ارزش بندهای پاداش قرارداد طرفین است. زانیولو در گالاتاسرای دستمزد سالیانه 3.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و در قرارداد او بند فسخ 35 میلیون یورویی نیز گنجانده شده که گفته می‌شود در تابستان پیش‌رو قابلیت فعال شدن دارد.

نیکولو زانیولو که اخیراً رابطه‌اش با مدیران باشگاه رُم و ژوزه مورینیو برسر موضوع انتقالش به میلان سرد شده بود و اختلافاتی هم بین طرفین به وجود آمده بود، سخت به دنبال جدایی از این تیم در پنجره نقل‌وانتقالات زمستاتی بود. این هافبک 23 ساله این فصل در 17 بازی برای جالوروسی به میدان رفت و آمار 2 گل‌زده و 3 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

همچنین طبق توافق صورت گرفته بین دو باشگاه رُم و گالاتاسرای، این دو تیم تابستان پیش‌رو یک بازی دوستانه با یکدیگر برگزار خواهند کرد و عواید حاصل از آن به زلزله‌زدگان اخیر ترکیه خواهد رسید.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) هم اعلام کرد پنجره نقل‌وانتقالاتی زمستانی در ترکیه به خاطر زلزله فاجعه‌آمیز در این کشور، به مدت 10 روز تمدید شد و باشگاه‌های ترکیه‌ای تا تاریخ 18 فوریه (29 بهمن) می‌توانند به فعالیت خود در این پنجره ادامه دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029142