ghazi
02 اسفند 1401 - 16:29

اعزام دانشجویان جدیدالورود فنی و حرفه ای به اردوی راهیان نور

رئیس دانشگاه فنی و حرفه از آمادگی برای اعزام ۱۸۰۰۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه فنی و حرفه‌ای به اردوهای راهیان نورخبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای دکتر عرفان خسرویان گفت: با توجه به اهمیت پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی جوانان با سیره شهدای دفاع مقدس و استفاده از برکات معنوی این سفر معنوی، آمادگی‌های لازم برای اعزام ۱۸۰۰۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود در دستور کار دانشگاه قرار دارد.

وی ادامه داد: دانشجویان جدیدالورود و دانشجویان سفراولی در مخاطب سفر قرار دارند. دانشگاه‌های استانی این حرکت معنوی را در سراسر کشور پشتیبانی می‌کنند.

رئیس دانشگاه علی‌رغم اینکه سرانه فرهنگی دانشجویی دانشگاه یک سوم سایر دانشگاه‌های دیگر است اما در اجرای سیاست‌های فرهنگی دانشگاه، با تخصیص منایع مالی سایر دستگاه‌های ذیربط حمایت حداکثری به این حوزه مورد اهتمام است.

گفتنی است مطابق ماده ۱۳ ابلاغیه ستاد مرکزی راهیان نور کشور، دانشگاه‌ها در کنار سایر ارکان از جمله دستگاه‌های عضو ستاد راهیان نور (در سطوح ملی و استانی)، بسیج دانشجویی، نهادهای دانشگاهی و همچنین مشارکت دانشجویان و کمک های مردمی تامین کننده بودجه این سفر خواهند بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1048644